Znajdź nas na Facebooku!

Co pika w sercu smyka

XIX Interdyscyplinarnym Konkurs Dzielnicowy dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”

  • Opublikowano: poniedziałek, 19 luty 2024 22:10
  • Odsłony: 375

W imieniu Dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota" Pani Anny Szwed oraz Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Pana Krzysztofa Grochowskiego serdecznie zapraszamy do udziału w XIX Interdyscyplinarnym Konkursie Dzielnicowym dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”.

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu, a także kartami zgłoszenia dla każdej kategorii:}
- karta zgłoszenia w kategorii plastycznej
- karta zgłoszenia w kategorii recytatorskiej
- karta zgłoszenia w kategorii małych form scenicznych

Wypełnione karty zgłoszeń prosimy przesłać na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 lutego.
Prace plastyczne prosimy składać w sekretariacie MDK "Ochota" wraz z kartą zgłoszenia.
Przesłuchania w kategoriach recytatorskiej oraz małych form scenicznych planujemy na 4 marca br. w siedzibie MDK "Ochota", ul. Rokosowska 10.
Przesłuchania odbędą się w dwóch turach o godz.: 9.00 oraz 11.00.

XVIII Interdyscyplinarny Konkurs Dzielnicowy dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”

  • Opublikowano: środa, 25 styczeń 2023 10:29
  • Odsłony: 556

Szanowni Państwo, Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele.

W imieniu dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota" pani Anny Szwed oraz Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania pana Krzysztofa Grochowskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVIII Interdyscyplinarnym Konkursie Dzielnicowym dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”.

Zapraszamy bardzo do zapoznania się z krótkim regulaminem.
Karty zgłoszeń:
- kategoria plastyczna
- kategoria recytatorska
- kategoria małych form scenicznych.

Jeśli zdecydują się Państwo na udział to bardzo proszę odesłać wypełnioną kartę i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 marca 2023r! Proszę przestrzegać terminu zgłoszenia.
Prace plastyczne prosimy o składanie tradycyjnie w sekretariacie MDK "Ochota" z kartą zgłoszenia.
Przesłuchania w kategoriach recytatorskiej oraz małych form scenicznych planujemy na 20 marca br w siedzibie MDK"Ochota", ul. Rokosowska 10. Tradycyjnie w dwóch turach od 9.00 i od. 11.00.


Finał planujemy zorganizować 3 kwietnia o godz. 10.00.

XVII Interdyscyplinarny Konkurs Dzielnicowy dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”

  • Opublikowano: czwartek, 17 marzec 2022 11:07
  • Odsłony: 976

Szanowni Państwo, Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele.

W imieniu dyrekcji Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota" Pani Anny Szwed oraz pana Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania Pana Krzysztofa Grochowskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w już XVII Interdyscyplinarnym Konkursie Dzielnicowym dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”.
Temat jest niezmienny – to najważniejsze chwile w życiu małego człowieka wyrażone plastycznie, teatralnie, tanecznie bądź recytatorsko.
Zapraszam bardzo do zapoznania się z krótkim regulaminem i kartami zgłoszenia:
- kategoria recytatorska
- kategoria plastyczna
- kategoria taneczna
- kategoria teatralna

Wypełnionne karty zgłoszeń prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 marca. Proszę przestrzegać terminu zgłoszenia. Prace plastyczne prosimy o składanie tradycyjnie w sekretariacie MDK z kartą zgłoszenia.

Planowany finał konkursu odbędzie się 13 kwietnia 2022 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota”.

XV Interdyscyplinarnym Konkurs Dzielnicowy dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”

  • Opublikowano: wtorek, 25 luty 2020 12:45
  • Odsłony: 2252

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XV Interdyscyplinarnym Konkursie Dzielnicowym dla Przedszkoli „Co pika w sercu smyka?”, finansowanego ze środków Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota. Partnerem i sponsorem konkursu jest INCA PLAY - Magic City.

Konkurs organizowany jest przez MDK „Ochota” w trzech kategoriach:
1. Konkurs plastyczny - karta plastyczna
2. Konkurs małych form scenicznych (tanecznych, teatralnych) - karta teatralna, karta taneczna
3. Konkurs recytatorski - karta recytatorska

Zapraszamy do udziału dzieci z placówek przedszkolnych z terenu dzielnicy Ochota.  Tematem konkursu są najważniejsze chwile w życiu małego człowieka. Warunkiem przystąpienia placówki do konkursu jest przesłanie dokładnie wypełnionej karty zgłoszenia dla danej kategorii, załączonej do regulaminu. Prosimy o dostosowanie prezentacji do wieku dzieci. Karty zgłoszeń we wszystkich kategoriach prosimy przesyłać do dnia  9 marca 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w przypadku prac plastycznych prosimy karty zgłoszeń złożyć osobiście w placówce MDK „Ochota”.

02

Eliminacje konkursu recytatorskiego i małych form scenicznych odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” 16 marca 2020 r. Zostaną przeprowadzone w dwóch turach o godz. 9.00 i 11.00.
Każda placówka zostanie poinformowana telefonicznie o godzinie przesłuchań niezwłocznie po zebraniu wszystkich zgłoszeń.

Finał konkursu odbędzie się 30 marca 2020 roku o godz. 10.00 w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota”.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w XV edycji konkursu!

Finał dzielnicowego konkursu "Co pika w sercu smyka?"

  • Opublikowano: poniedziałek, 15 kwiecień 2019 21:33
  • Odsłony: 2268

Tak kolorowo i wesoło w MDK „Ochota” jeszcze w tym roku nie było. Najmłodsi swoim talentem i radością 4 kwietnia br. wypełnili każdy centymetr sali widowiskowej. Tego dnia odbył się finał XIV edycji dzielnicowego konkursu interdyscyplinarnego dla przedszkoli "Co pika w sercu smyka?". W tegorocznym konkursie wzięło udział aż 425 uczestników z 21 placówek przedszkolnych z terenu dzielnicy Ochota. Był to absolutnie rekordowy konkurs pod względem liczby zgłoszeń i zainteresowania naszym corocznym wydarzeniem. Komisje konkursowe nagrodziły łącznie 178 uczestników w kategorii plastycznej, recytatorskiej, małych form scenicznych (tanecznej i parateatralnej). Fantastyczne nagrody dla laureatów zostały ufundowane przez Wydział Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota. Już po raz trzeci partnerem i sponsorem konkursu była Sala zabaw dla dzieci – Inca Play, która ufundowała dla każdego laureata zaproszenie na zabawę oraz zniżkę na organizację urodzin. Każda edycja konkursu jest wyjątkowa, wzruszająca, a jej organizacja ogromną przyjemnością i wyzwaniem. To był dzień przepełniony szczerym uśmiechem, gwarem, radością i wielkim talentem najmłodszych. Dzieciaki rokrocznie nas zaskakują swoją spontanicznością, urokiem i chęcią dzielenia pikającymi serduszkami. Dziękujemy nauczycielom, opiekunom, rodzicom za odkrywanie i pielęgnowanie dziecięcych pasji. Dziękujemy pani Wiceburmistrz Ewie Kacprzak-Szymańskiej za obecność, dobre słowo i pomoc w wręczaniu nagród. Szczegółowa fotorelacja także niebawem w najnowszym numerze Korniszona.

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT