Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

Warszawo ma

VII edycja Przeglądu artystycznego dzieci i młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „WARSZAWO MA…”

 • Opublikowano: poniedziałek, 20, Września 2021 10:39
 • Odsłony: 186

Mamy przyjemność zaprosić uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w VII edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Warszawa ma 2021 slajd
Terminy:
- zgłoszenia do przeglądu we wszystkich kategoriach oraz składanie prac w konkursie plastycznym: do 11 października 2021 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
- przesłuchania w kategorii wokalnej i recytatorskiej: 18 października 2021 od godz. 10:00 w sali widowiskowej MDK „Ochota”, ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa. Cały konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i GIS.

Uroczyste ogłoszenie wyników i koncert finałowy odbędzie się 25 października 2021 (w przypadku izolacji i zamknięcia szkół będziemy na bieżąco podejmować decyzje i zmieniać plan organizacji Konkursu).

Zapraszamy do udziału, załączamy regulamin w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszenia:
karta zgłoszenia w kategorii grafiki komputerowej
karta zgłoszenia w kategorii recytatorskiej
karta zgłoszenia w kategorii wokalnej
karta zgłoszenia w kategorii plastycznej

Laureaci nagród i wyróżnień VI edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma”

 • Opublikowano: środa, 18, Listopada 2020 23:31
 • Odsłony: 511

Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji laureatów nagród i wyróżnień VI edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma” w kategoriach: plastyka i grafika komputerowa. Prace są też wyeksponowane na wystawie w holu w MDK "Ochota". Dziękujemy za kreatywność, twórczość i stałe pogłębianie wiedzy o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

 

Wyniki VI edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma”

 • Opublikowano: wtorek, 17, Listopada 2020 23:27
 • Odsłony: 459

Mamy zaszczyt i przyjemność w poniższej filmowej prezentacji przedstawić laureatów nagród z poszczególnych kategorii w VI edycji Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma”. Informacje o wynikach przeglądu tj. uczestnikach nagrodzonych i wyróżnionych już zostały wysłane do wszystkich szkół i placówek. Prosimy zatem o informowanie wewnętrzne laureatów i udostępnianie filmowej prezentacji. Dyplomy i nagrody będziemy przesyłać lub dostarczać bezpośrednio do szkół, a ich uroczyste wręczenie pozostawimy dyrektorom placówek w możliwym czasie.
W tegorocznej edycji przeglądu wzięło udział 187 uczestników, nagrodziliśmy i wyróżniliśmy łącznie 93 uczniów warszawskich szkół i placówek. Dla nas rokrocznie to przegląd wyjątkowy, to wydarzenie dzięki któremu wspólnie z tak fantastycznymi wykonawcami, artystami oddajemy hołd naszej historii. Cieszymy, że od 6 lat możemy je organizować pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego. Ta edycja wymagała szczególnego zaangażowania, przesyłania prac i filmów z prezentacji recytatorskich i wokalnych drogą e-mailową, dzięki Wam wszystko się udało, a efekty są zachwycające. Dziękujemy Wam, młodzi wykonawcy, za talent, za chęć uczczenia i pogłębiania pamięci o tych, którzy tak wiele poświęcili dla Warszawy i naszego kraju. Za waszą twórczość, która stała się bohaterem tego filmu. Jesteśmy pewni, że dzięki takim uczniom i nauczycielom ważność Powstania Warszawskiego w historii będzie wciąż żywa. Dziękujemy Wydziałowi Oświaty i Wychowania Dzielnicy Ochota za ufundowanie nagród dla laureatów.
Jeszcze raz wielkie brawa dla Was!
Życzymy pięknych wrażeń artystycznych!

 

VI edycja Przeglądu artystycznego dzieci i młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „WARSZAWO MA…”

 • Opublikowano: czwartek, 24, Września 2020 09:02
 • Odsłony: 858

Mamy przyjemność już teraz zaprosić uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w VI edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.
Warszawa ma 2020
Nasz tegoroczny harmonogram przedstawia się następująco:

Terminy:
- zgłoszenia do przeglądu we wszystkich kategoriach oraz składanie prac w konkursie plastycznym: do 19 października 2020.
- przesłuchania w kategorii wokalnej i recytatorskiej: 26 października 2020 od godz. 10:00 w sali widowiskowej MDK „Ochota”, ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa.
- termin uroczystego ogłoszenia wyników i koncert finałowy laureatów ze szczególną obecnością Seniorów, Kombatantów, Gości i Władz Dzielnicy Ochota oraz przedstawicieli Muzeum Powstania Warszawskiego zostanie ustalony wspólnie z nauczycielami i uczestnikami oraz z uwzględnieniem sytuacji w kraju.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli po raz kolejny uczniowie pod opieką nauczycieli wezmą udział w naszym konkursie. Wierzymy, że tegoroczna edycja będzie dzięki pełna artystycznych wrażeń i ciekawych doświadczeń. A my dołożymy wszelkich starań, aby zadać o komfort i bezwzględne bezpieczeństwo uczestników i nauczycieli. Chcemy pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa dać dzieciom i młodzieży szansę na wyrażenie swojego szacunku dla Bohaterów Warszawy i pokazania swoich talentów.


Zapraszamy do udziału, załączamy regulamin w wersji elektronicznej oraz karty zgłoszenia:
- karta zgłoszenia w kategorii grafiki komputerowej
- karta zgłoszenia w kategorii recytatorskiej
- karta zgłoszenia w kategorii wokalnej
- karta zgłoszenia w kategorii plastycznej

V edycja „Warszawo Ma”

 • Opublikowano: środa, 30, Października 2019 16:19
 • Odsłony: 1095

V edycja Przeglądu Dzieci i Młodzieży z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego „Warszawo Ma” już na nami. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w MDK wszystkich laureatów kategorii wokalnej, plastycznej i grafiki komputerowej ich nauczycieli i bliskich. Zaproszenie na naszą uroczystość finałową przyjęła także pani Katarzyna Łęgiewicz - Burmistrz Dzielnicy Ochota, panie Barbara Laszczkowska i Dorota Patrycja Stegienka - Radne Dzielnicy Ochota oraz panie Agnieszka Lużyńska i Dominika Świątek - jurorki z kategorii wokalnej. W konkursie wzięło udział 173 uczestników, nagrodziliśmy i wyróżniliśmy łącznie 82 uczniów warszawskich szkół i placówek. Laureaci kategorii wokalnej wystąpili w niezwykle pięknym, dojrzałym i wzruszającym koncercie, prezentując swoje nagrodzone utwory, a na specjalnej wystawie w holu i w prezentacji multimedialnej mogliśmy podziwiać prace plastyczne i graficzne. Dla nas rokrocznie to konkurs wyjątkowy, to wydarzenie dzięki któremu wspólnie z tak fantastycznymi wykonawcami, artystami oddajemy hołd naszej historii. Cieszymy, że możemy je organizować pod honorowym Patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego. Dziękujemy Wam - młodzi wykonawcy za talent, za tą chęć uczenia i pogłębiania pamięci o tych, którzy tak wiele poświęcili dla Warszawy i naszego kraju. Jesteśmy pewni, że dzięki takim uczniom i nauczycielom ważność Powstania Warszawskiego w historii będzie wciąż żywa. Jeszcze raz wielkie brawa dla Was! - GALERIA ZDJĘĆ -

 

„WARSZAWO MA…” V PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

 • Opublikowano: piątek, 20, Września 2019 11:50
 • Odsłony: 2163

Mamy przyjemność zaprosić uczniów i nauczycieli warszawskich szkół i placówek do udziału w V edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” organizowanego przez Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ponownie pod honorowym patronatem Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj więcej...
WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867