Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

Wyniki pierwszego etapu rekrutacji na rok 2015/2016

  • Opublikowano: wtorek, 27, Grudnia 2016 11:11
  • Odsłony: 394

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszego etapu rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

 

PRACOWNIA ARTYSTYCZNA:

 

 

ARTBAŁAGAN - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bałazy

Zuzanna

100

 

100

0

3

Chromińska

Gabriela

100

TAK

0

0

5

Długołęcka

Konstancja

100

TAK

0

0

5

Duranc

Zuzanna

100

 

100

0

5

Górniak

Kinga

100

 

100

0

3

Kleczkiewicz

Gabriela

100

TAK

0

0

5

Kujawiak

Weronika

100

TAK

0

2

3

Lach

MAJA

100

 

100

2

5

Olak

Julia

100

TAK

0

0

2

Paskalec

Monika

100

TAK

0

0

5

Paskalec

Małgorzata

100

 

100

0

5

Pazera

Katarzyna

100

 

100

0

5

Rutkowska

Zuzanna

100

TAK

0

2

3

Strzeszyńska

Julia

100

TAK

0

2

5

Szóstak

Marta

100

TAK

0

2

5

Szymańska

Sonia

100

 

100

2

3

Zadrożna

Karolina

100

TAK

0

2

5

ZAJĄC

MARTYNA

100

TAK

0

0

3

2 WOLNE MIEJSCA

 

 

 

 

 

 

 

ARTBAŁAGAN - LISTA REZERWOWA

 

 

 

 

 

 

 

Krupnik

Zuzanna

100

 

0

2

4

Kudlak

Zofia

100

 

0

2

2

Kuligowska

Natalia

100

 

0

2

3

Rogowska

OLga

100

 

0

0

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

AKADEMIA MUZYCZNA

 

 

 

 

 

Nazwisko

Imię

Przyjęcia

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Knefel

Martyna

Przyjęty

 

TAK

0

0

5

Krupińska

Zofia

Przyjęty

 

TAK

0

0

5

Młynarska

Paulina

Nieprzyjęty

nie przystąpili do sprawdzianu

 

0

0

3

Ryszkowski

Stanisław

Nieprzyjęty

 

0

2

2

10 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMIA PLASTYCZNA - LISTA PRZYJĘTYCH

 

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bałazy

Zuzanna

85

 

100

0

3

FALASA

NATALIA

85

TAK

0

0

4

Golik

Karolina

85

 

85

0

3

Górniak

Kinga

85

TAK

0

0

3

Jakubaszek

Izabela

85

TAK

0

2

5

Jankowska

Dominika

85

TAK

0

2

5

Jankowska

Katarzyna

85

TAK

0

2

5

Kleczkiewicz

Gabriela

85

TAK

0

0

5

Krasowska

Iga

85

 

90

0

4

Kwiatkowska

Natalia

85

 

95

0

0

Lach

MAJA

85

 

100

2

5

Mierzwińska

Helena

85

TAK

0

0

2

Niedźwiedź

Klaudia

85

TAK

0

2

3

Osik

Aleksandra

85

TAK

0

2

3

Osik

Weronika

85

 

100

2

4

Pawłowska

Żaneta

85

TAK

0

2

3

Podgórska

Marta

85

TAK

0

2

5

Wiśniewska

Maja

85

TAK

0

2

5

Zadrożna

Karolina

85

TAK

0

2

5

Zadrożny

Jan

85

TAK

0

2

4

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMIA PLASTYCZNA - LISTA REZERWOWA 

 

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bogatko

Gabriela

85

 

80

0

0

Józwiak

Greta

85

 

0

2

4

Józwiak

Tymon

85

 

0

2

4

Kudlak

Zofia

85

 

0

2

2

MIKOŁAJCZYK

MARCEL

85

 

0

0

2

Mirecka

Otylia

85

 

0

0

2

Pokora

Igor

85

 

0

0

4

Zawadzka

Liwia

85

 

0

0

5

 

  

 

 

AKADEMIA TANECZNA MALUCHA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Borowska

Anna

100

 

100

0

0

Brewczyński

Julian

100

 

100

0

4

Gałażyn

Lena

100

 

100

2

5

GOCŁAWSKA

MALWINA

100

TAK

0

0

3

Goldstein

Szymon

100

 

100

2

4

Kania

Marta

100

TAK

0

0

5

Kazubska

Hanna

100

 

100

0

2

KOS

MIKOŁAJ

100

 

100

0

3

Kozioł

Malwina

100

TAK

0

0

5

Krupińska

Maria

100

TAK

0

0

5

Milowska

Kinga

100

TAK

0

2

4

Osiczko

Ksenia

100

 

100

2

4

Osiczko

Kaja

100

 

100

2

4

RUTZ

LAURA

100

 

100

0

4

Serwin

Nina

100

 

100

0

5

Stykowska

Liwia

100

 

100

2

5

Świech

Malwina

100

 

100

0

2

Ulman

Sebastian

100

 

100

2

5

Wieteska

Maria

100

 

100

2

2

Witt

Karol

100

TAK

0

0

5

5 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMIA TANECZNA MALUCHA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bocheńska

Zofia

100

 

0

0

5

Popiel

Jakub

100

 

0

0

2

Przebierała

Zofia

100

 

0

0

3

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU:)

 

 

 

 

 

GRUPA MUSICALOWA DREAM TEAM - (PODZIAŁ NA GRUPY ZAAWANSOWANIA NASTĄPI PO ROZPOCZĘCIU ZAJĘĆ)

 

 

GRUPA MUSICALOWA "DREAM TEAM" - GRUPA 1, 2, 3 - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

BORZĘCKA

MAŁGORZATA

100

 

100

0

5

Dymek

Kinga

100

TAK

0

2

2

GRZEGORCZYK

KAMILA

100

TAK

0

0

3

Jakubaszek

Izabela

100

 

100

2

5

Jakubaszek

Natasza

100

 

100

2

5

Kochan

Weronika

100

 

100

0

3

Mielniczuk

Julia

100

TAK

0

0

3

Kozieł

Anna

100

TAK

0

2

3

Krakowski

Kuba

100

TAK

0

0

5

Krasoń

Magdalena

100

 

100

2

5

Paskalec

Monika

100

TAK

0

0

5

Szczepańska

Julia

100

 

100

0

0

Szymańska

Sonia

100

 

100

2

3

Winogrodzka

Barbara

100

 

100

0

0

Witczak

Wiktoria

 

TAK

0

2

5

WOLNE MIEJSCA NA WSZYSTKICH POZIOMACH ZAAWANSOWANIA! :)

 

 

 

 

GRUPA TEATRALNA "DEMO" - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Jankowska

Dominika

 

TAK

0

2

5

Jankowska

Katarzyna

 

TAK

0

2

5

Kozieł

Anna

 

TAK

0

2

3

Krakowski

Kuba

 

TAK

0

0

5

20 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA TEATRALNA "DEMO" - LISTA REZERWOWA

 

Jędrzejczak

Wiktoria

 

 

0

0

3

Winogrodzka

Barbara

 

 

0

0

0

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

 

 

GRUPA TEATRALNA "LUSTERKO" - LISTA PRZYJĘTYCH

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Krasoń

Dominika

 

TAK

0

2

5

 

SEKCJA MALARSTWA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bojarska

Zuzanna

95

 

100

2

5

BORGOSZ

JULIA

95

TAK

0

0

5

Brandt

Maja

95

TAK

0

0

3

Czerniak-Czyżniak

Karolina

95

 

100

0

5

Dąbrowska

Marta

95

TAK

0

0

3

Długołęcka

Konstancja

95

TAK

0

0

5

Drejka

Julia

95

TAK

0

2

5

Jankowska

Dominika

95

TAK

0

2

5

Jankowska

Katarzyna

95

TAK

0

2

5

Kosowska

Joanna

95

 

95

0

0

Kostrubała

Julia

95

TAK

0

0

5

Krzyszycha

Emma

95

TAK

0

0

2

Kudlek

Aleksandra

95

TAK

0

0

5

Pazera

Zofia

95

TAK

0

0

5

Rychlicka

Aleksandra

95

 

100

0

5

Sawicka

Paulina

95

 

100

0

2

Strzeszyńska

Julia

95

TAK

0

2

5

Wiśniewska

Maja

95

 

100

2

5

Zadrożna

Karolina

95

TAK

0

2

5

Zawadzki

Jakub

95

TAK

0

0

5

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

SEKCJA MALARSTWA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bankiewicz

Michalina

95

 

0

0

4

Biegała

Oliwia

95

 

90

0

4

dyttus

aleksandra

95

 

79

2

2

Foltyn

Emilia

95

 

85

2

5

Krasowska

Iga

95

 

80

0

4

Kwiatkowska

Natalia

95

 

82

0

0

Wójcik

Hanna

95

 

0

2

5

Zajkiewicz

Hanna

95

 

75

0

4

 

 

 

 

MŁODZIEŻOWE STUDIO PIOSENKI - LISTA PRZYJĘTYCH

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

 

GRZEGORCZYK

MACIEJ

 

TAK

0

0

3

 

Wolf

Łukasz

 

TAK

0

2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ WOKALNY "PRZEDNUTKA" - LISTA PRZYJĘTYCH

GR. 1

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

 

GRZEGORCZYK

KAMILA

 

TAK

0

0

3

 

Kozieł

Anna

 

TAK

0

2

3

 

Kozłowska

Hanna

 

TAK

0

2

3

 

Krakowski

Kuba

 

TAK

0

0

5

 

Mielniczuk

Julia

 

TAK

0

0

3

 

Paskalec

Monika

 

TAK

0

0

5

 

GR. 2

 

Kozieł

Anna

 

TAK

0

2

3

 

Podgórska

Marta

 

TAK

0

2

5

 

Witczak

Wiktoria

 

TAK

0

2

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ WOKALNY "PRZEDNUTKA" - LISTA REZERWOWA

 

Szczepańska

Julia

 

 

0

0

0

 

BORZĘCKA

MAŁGORZATA

 

0

0

5

 

Mirecka

Otylia

 

 

0

0

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA - LISTA PRZYJĘTYCH

 

GRZEGORCZYK

MACIEJ

 

TAK

0

0

3

 

GRZEGORCZYK

KAMILA

 

TAK

0

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA "GADŻET" - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Górniak

Kinga

100

 

100

0

3

Jakubaszek

Izabela

100

TAK

0

2

5

Janiuk

Tamara

100

TAK

0

0

5

Jankowska

Dominika

100

TAK

0

2

5

Jankowska

Katarzyna

100

TAK

0

2

5

Kleczkiewicz

Gabriela

100

TAK

0

0

5

Knefel

Martyna

100

TAK

0

0

5

Lech

Maja

100

 

100

0

5

Łopatka

Maria

100

 

100

2

4

Malesińska

Katarzyna

100

TAK

0

0

0

Mitera

Urszula

100

TAK

0

2

5

Pazera

Katarzyna

100

TAK

0

0

5

Podgórska

Katarzyna

100

TAK

0

0

3

Podgórska

Marta

100

TAK

0

2

5

Pokora

Igor

100

 

100

0

4

Rutkowska

Zuzanna

100

TAK

0

2

3

Sędek

Maria

100

 

100

0

3

Sobolewska

Oliwia

100

TAK

0

0

5

Strachota

Dominika

100

TAK

0

0

0

ZAJĄC

MARTYNA

100

TAK

0

0

3

Zięba

Kamila

100

TAK

0

0

5

BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

SEKCJA "GADŻET" - LISTA REZERWOWA

 

 

 

 

 

 

 

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Domańska

Julia

100

 

0

0

0

Młynarska

Paulina

100

 

0

0

3

Rogowska

Olga

100

 

0

0

4

 

 

 

 

SEKCJA BALETOWA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Gałażyn

Lena

100

 

100

2

5

GOCŁAWSKA

MALWINA

100

TAK

0

0

3

Kosińska

Hanna

100

 

100

2

4

Kosińska

Aleksandra

100

 

100

0

2

Kozłowska

Hanna

100

TAK

0

2

3

Milowska

Kinga

100

TAK

0

2

4

Mirowska

Alicja

100

 

100

0

4

Osiczko

Ksenia

100

 

100

2

4

Osiczko

Kaja

100

 

100

2

4

Stykowska

Liwia

100

 

100

2

5

Świech

Malwina

100

 

100

0

2

Wądołowska

Maja

100

 

100

2

4

Wiśniewska

Julia

100

TAK

0

0

3

Wróbel

Janina

100

 

100

0

4

Ziółkowska

Zofia

100

 

100

2

2

9 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA BALETOWA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bocheńska

Zofia

100

 

0

0

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ BALETOWY "PIRUECIK" - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Certa

Amelia

100

 

100

2

5

Drągowska

Maria

100

TAK

0

2

5

Grzegorczuk

Anna

100

TAK

0

0

5

Halemba

Zofia

100

TAK

0

0

5

Kulpa

Marta

100

 

100

0

5

Podgórska

Marta

100

TAK

0

2

5

Przybyła

Gabriela

100

TAK

0

2

5

Sobczuk

Amelia

100

TAK

0

2

5

Wąsowicz-Peinado

Aniela

100

TAK

0

2

5

Wąsowska

Katarzyna

100

 

100

0

3

Witkowska

Helena

100

 

100

0

2

Wojtasińska

Kinga

100

TAK

0

0

3

13 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ BALETOWY "PIRUET" - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Byczyk

Maria

 

TAK

0

0

3

Fryckowska

Natalia

 

TAK

0

0

3

Górny

Gabriela

 

TAK

0

0

5

Kraśnicka

Katarzyna

 

TAK

0

0

5

Olszewska

Maja

 

TAK

0

0

3

Piątkowska

Wiktoria

 

TAK

0

2

3

wolf

ula

 

TAK

0

2

5

13 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

SEKCJA BĘBNIARSKA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Chromiński

Karol

100

TAK

 

0

5

dubelska

Zofia

100

 

100

2

3

Duranc

Oskar

100

 

100

0

5

Kozłowska

Hanna

100

TAK

0

2

3

Marczak

Antoni

100

 

100

0

5

Sobczuk

Franciszek

100

TAK

0

2

5

Szóstak

Marta

100

TAK

0

2

5

Tarasek

Krzysztof

100

TAK

0

2

5

Tarasek

Przemysław

100

TAK

0

2

5

Wiśniewska

Julia

100

TAK

0

0

3

15 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA BĘBNIARSKA - LISTA REZERWOWA

Despalles

Tymon

100

 

0

2

2

Despalles

Mateusz

100

 

0

2

4

KOS

MIKOŁAJ

100

 

0

0

3

MIKOŁAJCZYK

MARCEL

100

 

0

0

2

Stykowska

Liwia

100

 

0

2

5

Szóstak

Szymon

100

 

0

2

4

Witkowska

Helena

100

 

0

0

2

Wysocka

Roma

100

 

0

0

3

Kamiński

Jakub

100

 

0

2

3

Rogowski

Michał

100

 

0

0

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

SEKCJA  ELEKTRONICZNYCH  INSTRUMENTÓW  KLAWISZOWYCH  GRUPA 1  LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Kozieł

Anna

 

TAK

0

2

3

Krakowski

Kuba

 

TAK

0

0

5

10 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA  ELEKTRONICZNYCH  INSTRUMENTÓW  KLAWISZOWYCH  GRUPA 1 LISTA REZERWOWA

Jędrzejczak

Wiktoria

 

 

0

0

3

Kamiński

Jakub

 

 

0

2

3

Tarasek

Przemysław

 

 

0

2

5

Winogrodzka

Barbara

 

 

0

0

0

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA  ELEKTRONICZNYCH  INSTRUMENTÓW  KLAWISZOWYCH  GRUPA  2  LISTA PRZYJĘTYCH

Drągowska

Maria

 

TAK

0

2

5

Drągowski

Franciszek

 

TAK

0

2

5

Pazera

Katarzyna

 

TAK

0

0

5

Pazera

Zofia

 

TAK

0

0

5

Tarasek

Krzysztof

 

TAK

0

2

5

Wądołowski

Maksymilian

 

TAK

0

2

5

6 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA  ELEKTRONICZNYCH  INSTRUMENTÓW  KLAWISZOWYCH  GRUPA  2  LISTA REZERWOWA

Despalles

Mateusz

 

 

0

2

4

Wądołowska

Wiktoria

 

 

0

2

4

Wójcik

Hanna

 

 

0

2

5

Żołędowski

Przemysław

 

 

0

2

2

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

Sekcja Fun For Fit: BRAK NABORU

 

 

 

 

SEKCJA GITARY GR 1 - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Drągowski

Franciszek

 

TAK

0

2

5

dubelska

Zofia

 

TAK

0

2

3

Golik

Karolina

 

TAK

0

0

3

Lech

Maja

 

TAK

0

0

5

Piątkowska

Wiktoria

 

TAK

0

2

3

RUTZ

CLAUDIA

 

TAK

0

0

5

Strzeszyńska

Julia

 

TAK

0

2

5

Wądołowski

Maksymilian

 

TAK

0

2

5

10 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA GITARY GR 1 - LISTA REZERWOWA

Długołęcka

Konstancja

 

 

0

0

5

Tarasek

Krzysztof

 

 

0

2

5

Wądołowska

Wiktoria

 

 

0

2

4

Wyrzykowski

Jan

 

 

0

2

2

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA GITARY GR 2 - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bojarski

Ignacy

 

TAK

0

2

5

Dąbrowska

Marta

 

TAK

0

0

3

Kalinowska

Karolina

 

TAK

0

0

5

Zawadzki

Jakub

 

TAK

0

0

5

14 WOLNYCH MIEJSC

 

SEKCJA GITARY GR 2 - LISTA REZERWOWA

Bojarska

Zuzanna

 

 

0

2

5

DAU

DANG NGUYEN

 

0

0

5

Jarosławski

Maciej

 

 

0

0

4

Kamiński

Jakub

 

 

0

2

3

Kotańska

Magdalena

 

 

0

0

0

Zawadzka

Urszula

 

 

0

0

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

 

 

SEKCJA PLASTYKI - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Czarnecka

Natalia

85

TAK

0

0

5

DAU

DANG NGUYEN

85

 

100

0

5

Drejka

Julia

85

TAK

0

2

5

Foltyn

Emilia

85

 

100

2

5

Fryckowska

Natalia

85

TAK

0

0

3

Gaik

LENA

85

TAK

0

2

3

Gajewska

Weronika

85

 

100

2

3

GALA

ZUZANNA

85

TAK

0

0

3

Gałązka

Karol

85

TAK

0

0

3

Górniak

Kinga

85

TAK

0

0

3

Knefel

Martyna

85

TAK

0

0

5

Knefel

Kinga

85

TAK

0

0

5

Kozłowska

Hanna

85

TAK

0

2

3

Kraskowska

Zuzanna

85

TAK

0

0

3

Krupińska

Zofia

85

TAK

0

0

5

Krupińska

Maria

85

TAK

0

0

5

Kuc

Hanna

85

TAK

0

0

0

Kujawiak

Weronika

85

TAK

0

2

3

Kwiatkowska

Natalia

85

 

90

0

0

Lach

MAJA

85

 

100

2

5

Libucha

Marianna

85

TAK

0

0

1

Malesińska

Katarzyna

85

TAK

0

0

0

Matwiejczuk

Daria

85

TAK

0

0

5

Młynarska

Paulina

85

 

100

0

3

NGUYEN

PAULINA

85

 

100

0

4

Osik

Aleksandra

85

TAK

0

2

3

Pawłowska

Żaneta

85

TAK

0

2

3

Pazera

Katarzyna

85

TAK

0

0

5

Przybyła

Gabriela

85

TAK

0

2

5

Przybyła

Adrian

85

 

100

2

4

Rychlicka

Aleksandra

85

TAK

0

0

5

Rychlicka

Karolina

85

TAK

0

0

5

Sokołowska

Aleksandra

85

 

100

0

3

Tarasek

Krzysztof

85

TAK

0

2

5

Tarasek

Przemysław

85

TAK

0

2

5

TRAN

VI LAM

85

TAK

0

2

5

Wąsowicz-Peinado

Aniela

85

TAK

0

2

5

Wiśniewska

Julia

85

TAK

0

0

3

Wiśniewska

Maja

85

 

100

2

5

Witt

Aleksandra

85

TAK

0

0

5

Witt

Karol

85

TAK

0

0

5

Wojtasińska

Kinga

85

TAK

0

0

3

Wójcik

Hanna

85

 

100

2

5

Wójcik

Zofia

85

 

100

2

5

Wroniecka

Natalia

85

TAK

0

0

3

Wysocka

Roma

85

TAK

0

0

3

Zajkiewicz

Hanna

85

 

85

0

4

13 WOLNYCH MIEJSC

 

 

SEKCJA PLASTYKI - LISTA REZERWOWA

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Despalles

Tymon

85

 

0

2

2

Goldstein

Irena

85

 

0

2

4

Goldstein

Szymon

85

 

0

2

4

Jarosławska

Pola

85

 

0

0

4

Józwiak

Greta

85

 

0

2

4

Józwiak

Tymon

85

 

0

2

4

KOS

MIKOŁAJ

85

 

0

0

3

Kudlak

Zofia

85

 

0

2

2

Mirecka

Otylia

85

 

0

0

2

Niewęgłowka

Dominika

85

 

0

0

5

Niewęgłowski

Mateusz

85

 

0

0

4

Osiczko

Ksenia

85

 

0

2

4

Osik

Weronika

85

 

0

2

4

Popiel

Jakub

85

 

0

0

2

Rogowski

Michał

85

 

0

0

4

Stykowska

Liwia

85

 

0

2

5

Wróbel

Zuzanna

85

 

0

0

5

Zawadzka

Magdalena

85

 

0

0

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

ZESPÓŁ 2 STREFA MALUCHA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bogatko

Gabriela

100

TAK

0

0

0

Czarnecka

Natalia

100

TAK

0

0

5

Dąbek

Karina

100

TAK

0

0

3

Fryckowska

Natalia

100

TAK

0

0

3

Gałązka

Karol

100

TAK

0

0

3

Goldstein

Irena

100

 

100

2

4

Jędrzejczak

Wiktoria

100

 

100

0

3

Kajtek

Hanna

100

TAK

0

0

5

Knefel

Martyna

100

TAK

0

0

5

Knefel

Kinga

100

TAK

0

0

5

Kozłowska

Hanna

100

TAK

0

2

3

Krupińska

Zofia

100

TAK

0

0

5

Mirecka

Otylia

100

 

100

0

2

Ostrowska

Łucja

100

 

100

0

3

Pazera

Katarzyna

100

TAK

0

0

5

Podgórska

Marta

100

TAK

0

2

5

Wiśniewska

Julia

100

 

100

0

3

Wojtasińska

Kinga

100

TAK

0

0

3

Wójcik

Zofia

100

 

100

2

5

Zawadzka

Liwia

100

TAK

0

0

5

5 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ 2 STREFA MALUCHA - LISTA REZERWOWA

Młynarska

Paulina

100

 

0

0

3

Popiel

Jakub

100

 

0

0

2

Popławski

Kacper

100

 

0

2

0

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

 

ZESPÓŁ TANECZNY 3 STREFA RYTMU - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Szczepańska

Julia

100

 

100

0

0

Brylińska

Karolina

100

 

100

2

5

GALA

ZUZANNA

100

TAK

0

0

3

Kozieł

Anna

100

TAK

0

2

3

Kujawiak

Weronika

100

TAK

0

2

3

Kwiatkowska

Natalia

100

 

100

0

0

Paskalec

Monika

100

 

100

0

5

Paskalec

Małgorzata

100

 

100

0

5

Podgórska

Katarzyna

100

TAK

0

0

3

Podgórska

Marta

100

TAK

0

2

5

Rutkowska

Zuzanna

100

 

100

2

3

RUTZ

CLAUDIA

100

 

100

0

5

TRAN

VI LAM

100

TAK

0

2

5

Witt

Aleksandra

100

TAK

0

0

5

Zawadzka

Hanna

100

TAK

0

0

5

10 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ TANECZNY 3 STREFA RYTMU - LISTA REZERWOWA

Rychlicka

Karolina

100

 

0

0

5

Sobolewska

Małgorzata

100

 

0

0

5

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

ZESPÓŁ TANECZNY 4 STREFA TAŃCA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

BORZĘCKA

MAŁGORZATA

100

 

100

0

5

Dymek

Kinga

100

TAK

0

2

2

GRZEGORCZYK

KAMILA

100

TAK

0

0

3

Jakubaszek

Natasza

100

TAK

0

2

5

Kuligowska

Natalia

100

 

100

2

3

Kwiatkowski

Mateusz

100

 

100

0

0

Mielniczuk

Julia

100

TAK

0

0

3

Piątkowska

Wiktoria

100

TAK

0

2

3

17 WOLNYCH MIEJSC

 

Zespół taneczny 5.Strefa: BRAK NABORU

 

PRACOWNIA DYDAKTYCZNA:

 

Gry zespołowe: INFORMACJA O NABORZE ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA W II POŁOWIE SIERPNIA

 

KLUB MULTIMEDIALNY - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bielak

Szymon

100

 

100

0

3

Goldstein

Irena

100

 

100

2

4

Krasoń

Magdalena

100

 

100

2

5

STAWSKI

MATEUSZ

100

TAK

0

0

0

Strzeszyński

Jan

100

TAK

0

2

4

20 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

KLUB MULTIMEDIALNY - LISTA REZERWOWA

Krupnik

Zuzanna

100

 

0

2

4

Kudlak

Zofia

100

 

0

2

2

Mirecka

Otylia

100

 

0

0

2

Szóstak

Szymon

100

 

0

2

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

Klub profilaktyczno-rozwojowy X: PRZYJĘCIA WG. KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ

 

Klub Puchatek: PRZYJĘCIA WG. KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ

 

SEKCJA GRAFIKI KOMPUTEROWEJ - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bielak

Szymon

100

 

100

0

3

Górny

Łukasz

100

TAK

0

0

5

Kotański

Igor

100

 

100

0

0

Kraśnicka

Joanna

100

TAK

0

0

5

Kraśnicka

Katarzyna

100

TAK

0

0

5

Krzyszycha

Emma

100

TAK

0

0

2

SIWEK

MARCELINA

100

TAK

0

0

3

Strachota

Dominika

100

TAK

0

0

0

Strzeszyński

Jan

100

TAK

0

2

4

wolf

franciszek

100

TAK

0

2

5

Zawadzki

Jakub

100

TAK

0

0

5

12 WOLNYCH MIEJSC

 

 

 

 

 

 

 

SEKCJA GRAFIKI KOMPUTEROWEJ - LISTA REZERWOWA

Bankiewicz

Michalina

100

 

0

0

4

Rogowska

OLga

100

 

0

0

4

ZAPRASZAMY NA SPRAWDZIAN W SIERPNIU! :)

 

Sekcja logopedii: PRZYJĘCIA WG. KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ

 

SEKCJA SAMOOBRONY Z ELEMENTAMI SPORTÓW WALKI

LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Despalles

Mateusz

100

 

100

2

4

Gałązka

Karol

100

TAK

0

0

3

Kraskowska

Zuzanna

100

 

100

0

3

Krasoń

Dominika

100

TAK

0

2

5

Mazurek

Filip

100

TAK

0

0

3

Mierzwińska

Helena

100

 

100

0

2

STAWSKI

MATEUSZ

100

TAK

0

0

0

Witczak

Weronika

100

 

100

2

4

Zawadzki

Jakub

100

TAK

0

0

5

11 WOLNYCH MIEJSC

 

Tenis stołowy: INFORMACJA O NABORZE ZOSTANIE UDOSTĘPNIONA W II POŁOWIE SIERPNIA

 

Warsztaty dziennikarskie - redakcja  Korniszona - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Kulesza

Agnieszka

100

TAK

0

2

5

Rosiak

Mateusz

100

 

100

0

1

wolf

franciszek

100

TAK

0

2

5

 

WOLNE MIEJSCA!

 

ZAPRASZAMY TEŻ DO WSPÓŁPRACY KORESPONDENTÓW :)

 

 

Wolontariat młodzieżowy - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko

Imię

Minimum pkt.

Kontynuacja

Sprawdzian

Ustawa

Samorząd

Bielecki

Łukasz

90

 

90

0

3

Kulesza

Agnieszka

90

 

90

2

5

Lewenda

Arletta

90

 

90

0

5

Rosiak

Mateusz

90

 

90

0

1

WOLNE MIEJSCA!

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867