Wyniki drugiego etapu rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2015/2016

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami drugiego etapu rekrutacji na rok szkolny 2015/2016.

Wszystkich kandydatów zakwalifikowanych na zajęcia zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota" w celu wypełnienia karty ewidencji uczestnika zajęć.
W sytuacji wolnych miejsc na zajęciach w pierwszej kolejności przyjmowani są kandydaci z listy rezerwowej zamieszczonej poniżej.

Od wtorku 1 września 2015 r. nabór na wolne miejsca jest prowadzony na podstawie kolejności zgłoszeń. W celu zapisania się na wybrane zajęcia należy zarejestrować się poprzez panel internetowej rekrutacji https://pozaszkolne.edu.pl/mdk_och/, wydrukować wniosek i dostarczyć go w wersji papierowej do sekretariatu MDK "Ochota" ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa.

 ARTBAŁAGAN - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bałazy Zuzanna
Chromińska Gabriela
Długołęcka Konstancja
Duranc Zuzanna
Górniak Kinga
Kleczkiewicz Gabriela
Kujawiak Weronika
Lach MAJA
Nguyen Duy Victoria
Olak Julia
Paskalec Monika
Paskalec Małgorzata
Pazera Katarzyna
Rutkowska Zuzanna
Strzeszyńska Julia
Szóstak Marta
Szymańska Sonia
Zadrożna Karolina
ZAJĄC MARTYNA

 ARTBAŁAGAN - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Krupnik Zuzanna
Kudlak Zofia
Kuligowska Natalia
Pasternak Monika
Rogowska OLga

 

AKADEMIA PLASTYCZNA - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bałazy Zuzanna
FALASA NATALIA
Górniak Kinga
Jakubaszek Izabela
Jankowska Dominika
Jankowska Katarzyna
jurczuk Klaudia
Kleczkiewicz Gabriela
Krasowska Iga
Kwiatkowska Natalia
Lach MAJA
Mierzwińska Helena
Niedźwiedź Klaudia
Osik Aleksandra
Osik Weronika
Pawłowska Żaneta
Podgórska Marta
Wiśniewska Maja
Zadrożna Karolina
Zadrożny Jan

 AKADEMIA PLASTYCZNA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Bogatko Gabriela
Golik Karolina
Józwiak Greta
Józwiak Tymon
Kudlak Zofia
MIKOŁAJCZYK MARCEL
Mirecka Otylia
Pokora Igor
przewozniak jan
Świercz Franciszek
Zawadzka Liwia

 

SEKCJA MALARSTWA - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bojarska Zuzanna
BORGOSZ JULIA
Brandt Maja
Czerniak-Czyżniak Karolina
Dąbrowska Marta
Długołęcka Konstancja
Drejka Julia
Jankowska Dominika
Jankowska Katarzyna
Kosowska Joanna
Kostrubała Julia
Krzyszycha Emma
Kudlek Aleksandra
Pazera Zofia
Rychlicka Aleksandra
Sawicka Paulina
Strzeszyńska Julia
Wiśniewska Maja
Zadrożna Karolina
Zawadzki Jakub

 SEKCJA MALARSTWA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Bankiewicz Michalina
Biegała Oliwia
dyttus aleksandra
Foltyn Emilia
Krasowska Iga
Kwiatkowska Natalia
Wójcik Hanna
Zajkiewicz Hanna

 

 SEKCJA "GADŻET"- LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Górniak Kinga
Jakubaszek Izabela
Janiuk Tamara
Jankowska Dominika
Jankowska Katarzyna
jurczuk Klaudia
Kleczkiewicz Gabriela
Knefel Martyna
Lech Maja
Łopatka Maria
Malesińska Katarzyna
Mitera Urszula
Pazera Katarzyna
Podgórska Katarzyna
Pokora Igor
Rutkowska Zuzanna
Sędek Maria
Sobolewska Oliwia
Strachota Dominika
ZAJĄC MARTYNA
Zięba Kamila

 SEKCJA "GADŻET"- LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Bugowska Agata
Domańska Julia
Jóźwiak Barbara
Młynarska Paulina
Rogowska OLga

 

SEKCJA PLASTYKI GRUPA 1 - ZAJĘCIA PONIEDZIAŁKOWE - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bielecka Róża
Czarnecka Natalia
Gaik LENA
Gajewska Weronika
Knefel Martyna
Knefel Kinga
Kraskowska Zuzanna
Krupińska Zofia
Krupińska Maria
Kuc Hanna
Libucha Marianna
Malesińska Katarzyna
Matwiejczuk Daria
Młynarska Paulina
Popiel Jakub
Przybyła Gabriela
Przybyła Adrian
Tarasek Przemysław
Wąsowicz-Peinado Aniela
Wysocka Roma

 

SEKCJA PLASTYKI GRUPA 2 - ZAJĘCIA WTORKOWE - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bugowska Lena
Drejka Julia
Foltyn Emilia
Fryckowska Natalia
GALA ZUZANNA
Goldstein Irena
Goldstein Szymon
Górniak Kinga
Kujawiak Weronika
Kwiatkowska Natalia
Markowska Aleksandra
Osiczko Ksenia
Osik Weronika
Pazera Katarzyna
ROKICKA ZOFIA
Rychlicka Aleksandra
Rychlicka Karolina
Sokołowska Aleksandra
Wiśniewska Maja
Witt Aleksandra
Witt Karol
Zawadzka Magdalena

 

SEKCJA PLASTYKI GRUPA 3 - ZAJĘCIA CZWARTKOWE- LISTA PRZYJĘTYCH - 1 WOLNE MIEJSCE

Nazwisko Imię
DAU DANG NGUYEN
Despalles Tymon
Gałązka Karol
Jarosławska Pola
Kaczyńska Zuzanna
Kozłowska Hanna
Kusiński Tadeusz
Lach MAJA
NGUYEN PAULINA
Niewęgłowka Dominika
Niewęgłowski Mateusz
Pawłowska Żaneta
Tarasek Krzysztof
WINIARSKA ALICJA
Wiśniewska Julia
Wójcik Hanna
Wójcik Zofia
Wroniecka Natalia
Zajkiewicz Hanna

AKADEMIA TANECZNA MALUCHA - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bocheńska Zofia
Borowska Anna
Brewczyński Julian
Gałażyn Lena
GOCŁAWSKA MALWINA
Goldstein Szymon
Kania Marta
Kargol Noemi
Kazubska Hanna
KOS MIKOŁAJ
Kozioł Malwina
Krupińska Maria
Milowska Kinga
Osiczko Ksenia
Osiczko Kaja
Przebierała Zofia
RUTZ LAURA
Serwin Nina
Stykowska Liwia
Szymaniak Helena
Świech Malwina
Ulman Sebastian
Wieteska Maria
Witt Karol
Zofia Brzezińska

AKADEMIA TANECZNA MALUCHA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Popiel Jakub

 

ZESPÓŁ TANECZNA STREFA MALUCHA - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bogatko Gabriela
Bugowska Lena
Czarnecka Natalia
Dąbek Karina
Fryckowska Natalia
Gałązka Karol
Gniadek Eliza
Gniadek Julia
Goldstein Irena
Jędrzejczak Wiktoria
Kajtek Hanna
Klimowicz Julia
Knefel Martyna
Knefel Kinga
Kozłowska Hanna
Krupińska Zofia
Łapot Zofia
Mirecka Otylia
Młynarska Paulina
Ostrowska Łucja
Pazera Katarzyna
PŁATEK NATALIA
Podgórska Marta
Popiel Jakub
Popławski Kacper
Ruta Gabriela
Wiśniewska Julia
Wojtasińska Kinga
Wójcik Zofia
Zawadzka Liwia

 

ZESPÓŁ TANECZNY STREFA RYTMU - LISTA PRZYJĘTYCH - 10 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Szczepańska Julia
Brylińska Karolina
GALA ZUZANNA
Kozieł Anna
Kujawiak Weronika
Kwiatkowska Natalia
Nguyen Duy Victoria
Paskalec Monika
Paskalec Małgorzata
Podgórska Katarzyna
Rutkowska Zuzanna
RUTZ CLAUDIA
TRAN VI LAM
Witt Aleksandra
Zawadzka Hanna

ZESPÓŁ TANECZNY STREFA RYTMU - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Jóźwiak Barbara
Kamińska Amelia
Pasternak Monika
Rychlicka Karolina
Skolarus Lena
Sobolewska Małgorzata
Warulik Nina

 

ZESPÓŁ TANECZNY STREFA TAŃCA - LISTA PRZYJĘTYCH - 17 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
BORZĘCKA MAŁGORZATA
Dymek Kinga
GRZEGORCZYK KAMILA
Jakubaszek Natasza
Kuligowska Natalia
Kwiatkowski Mateusz
Mielniczuk Julia
Piątkowska Wiktoria

 

ZESPÓŁ TANECZNY 5.STREFA - BRAK NABORU - DUŻO WOLNYCH MIEJSC :)

 

SEKCJA BALETOWA - LISTA PRZYJĘTYCH -  8 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bocheńska Zofia
Gałażyn Lena
GOCŁAWSKA MALWINA
Kosińska Hanna
Kosińska Aleksandra
Kostro Joanna
Kozłowska Hanna
Milowska Kinga
Mirowska Alicja
Osiczko Ksenia
Osiczko Kaja
Stykowska Liwia
Świech Malwina
Wądołowska Maja
Wiśniewska Julia
Wróbel Janina
Ziółkowska Zofia

SEKCJA BALETOWA - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Kargol Noemi
Kiljan Julia

 

ZESPÓŁ BALETOWY "PIRUECIK" - LISTA PRZYJĘTYCH - 7 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Certa Amelia
Drągowska Maria
Grzegorczuk Anna
Halemba Zofia
Kulpa Marta
Łapot Zofia
Przybyła Gabriela
ROKICKA ZOFIA
Sobczuk Amelia
Wąsowicz-Peinado Aniela
Wąsowska Katarzyna
Witkowska Helena
Wojtasińska Kinga

 

ZESPÓŁ BALETOWY "PIRUET" - LISTA PRZYJĘTYCH - 13 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Byczyk Maria
Fryckowska Natalia
Górny Gabriela
Kraśnicka Katarzyna
Olszewska Maja
Piątkowska Wiktoria
wolf ula

 

GRUPA MUSICALOWA DREAM TEAM - (PODZIAŁ NA GRUPY ZAAWANSOWANIA NASTĄPI PO ROZPOCZĘCIU ZAJĘĆ)

Nazwisko Imię
Szczepańska Julia
GRZEGORCZYK KAMILA
Jakubaszek Izabela
Kochan Weronika
Mielniczuk Julia
Paskalec Monika
Szymańska Sonia
Winogrodzka Barbara
Witczak Wiktoria
BORZĘCKA MAŁGORZATA
Dymek Kinga
Jakubaszek Natasza
Kozieł Anna
Krakowski Kuba
Krasoń Magdalena

 

GRUPA TEATRALNA "DEMO" - LISTA PRZYJĘTYCH - 15 WOLNYCH MIEJSC:)

 

Nazwisko Imię
Chojnacka Amelia
Doroch Oskar
Jankowska Dominika
Jankowska Katarzyna
Jędrzejczak Wiktoria
Kozieł Anna
Krakowski Kuba
Kusiński Juliusz
WINIARSKA ALICJA
Winogrodzka Barbara

 

GRUPA TEATRALNA "LUSTERKO" - LISTA PRZYJĘTYCH - WOLNE MIEJSCA :)

Nazwisko Imię
Krasoń Dominika

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH GRUPA 1 - LISTA PRZYJĘTYCH - 6 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Jędrzejczak Wiktoria
Kamiński Jakub
Kozieł Anna
Krakowski Kuba
Tarasek Przemysław
Żebrowska Magdalena

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH GRUPA 1 - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Jaroszkiewicz Łukasz
Winogrodzka Barbara
Żebrowska Aleksandra

 

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH GRUPA2 - LISTA PRZYJĘTYCH - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Despalles Mateusz
Drągowska Maria
Drągowski Franciszek
Pazera Katarzyna
Pazera Zofia
Sinołęcki Tadeusz
Tarasek Krzysztof
Wądołowska Wiktoria
Wądołowski Maksymilian
Wesołowska Rozalia
Wójcik Hanna
Żołędowski Przemysław

 

SEKCJA GITARY GRUP1 - LISTA PRZYJĘTYCH - 5 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Długołęcka Konstancja
Drągowski Franciszek
dubelska Zofia
Golik Karolina
jurczuk Klaudia
Lech Maja
Nguyen Chi Hieu
Pasternak Monika
Piątkowska Wiktoria
RUTZ CLAUDIA
Seweryn Weronika
Strzeszyńska Julia
Wądołowska Wiktoria
Wądołowski Maksymilian
Wyrzykowski Jan

SEKCJA GITARY GRUPA 1 - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
MARKUSZEWSKI ADAM
Tarasek Krzysztof

 

SEKCJA GITARY GRUPA 2 - LISTA PRZYJĘTYCH - 9 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bojarska Zuzanna
Bojarski Ignacy
DAU DANG NGUYEN
Dąbrowska Marta
jurczuk Klaudia
Kalinowska Karolina
Kamiński Jakub
Wesołowska Rozalia
Zawadzka Urszula
Zawadzki Jakub
Żydok Ignacy

SEKCJA GITARY GRUPA 2 - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Jarosławski Maciej
Kamińska Amelia
Kotańska Magdalena

 

KLUB BĘBNIARSKI - LISTA PRZYJĘTYCH - 15 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Chromiński Karol
dubelska Zofia
Duranc Oskar
Kozłowska Hanna
Marczak Antoni
Sobczuk Franciszek
Szóstak Marta
Tarasek Krzysztof
Tarasek Przemysław
Wiśniewska Julia

 KLUB BĘBNIARSKI - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Despalles Mateusz
Despalles Tymon
KOS MIKOŁAJ
MIKOŁAJCZYK MARCEL
przewozniak jan
przewozniak Ignacy
ROKICKA ZOFIA
Stykowska Liwia
Szóstak Szymon
Witkowska Helena
Wysocka Roma

 

AKADEMIA MUZYCZNA - LISTA PRZYJĘTYCH - 9 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Jurczuk Klaudia
Jurkiewicz Anna
Knefel Martyna
Krupińska Zofia
Młynarska Paulina
Ryszkowski Stanisław

 

ZESPÓŁ WOKALNY PRZEDNUTKA GRUPA 1 - LISTA PRZYJĘTYCH - 18 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Szczepańska Julia
GRZEGORCZYK KAMILA
Kozieł Anna
Kozłowska Hanna
Krakowski Kuba
Mielniczuk Julia
Paskalec Monika

ZESPÓŁ WOKALNY PRZEDNUTKA GRUPA 1 - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
BORZĘCKA MAŁGORZATA
Klimowicz Julia
Mirecka Otylia

 

ZESPÓŁ WOKALNY PRZEDNUTKA GRUPA 2 - LISTA PRZYJĘTYCH - 21 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Kozieł Anna
Podgórska Marta
Szulc Dorota
Witczak Wiktoria

ZESPÓŁ WOKALNY PRZEDNUTKA GRUPA 2 - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
BORZĘCKA MAŁGORZATA

 

MŁODZIEŻOWE STUDIO PIOSENKI - LISTA PRZYJĘTYCH - WOLNE MIEJSCA :)

Nazwisko Imię
GRZEGORCZYK MACIEJ
wolf łukasz

 

WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA - LISTA PRZYJĘTYCH - WOLNE MIEJSCA :)

Nazwisko Imię
GRZEGORCZYK MACIEJ
GRZEGORCZYK KAMILA

 

SEKCJA LOGOPEDII - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko Imię
Bocheńska Zofia
Foltyn Emilia
Jarosławska Pola
Józwiak Tymon
Józwiak Letycja
Kamiński Jakub
Popiel Jakub
ROKICKA ZOFIA
Wądołowski Maksymilian

 

SEKCJA SAMOOBRONY Z ELEMENTAMI SPORTÓW WALKI - LISTA PRZYJĘTYCH - 16 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Despalles Mateusz
Gałązka Karol
Kraskowska Zuzanna
Krasoń Dominika
Mazurek Filip
Mierzwińska Helena
STAWSKI MATEUSZ
Witczak Weronika
Zawadzki Jakub

SEKCJA SAMOOBRONY Z ELEMENTAMI SPORTÓW WALKI - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Doroch Oskar
Jaroszkiewicz Łukasz

 

SEKCJA FUN FOR FIT - BRAK NABORU - DUŻO MIEJSC:)

 

GRY ZESPOŁOWE - LISTA PRZYJĘTYCH - 20 WOLNYCH MIEJSC:)

Nazwisko Imię
Kwiatkowski Mateusz
RUTZ CLAUDIA
Tarasek Krzysztof
wolf ula
wolf łukasz

 

TENIS STOŁOWY - LISTA PRZYJĘTYCH - 17 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Kozioł Juliusz
Kwiatkowski Mateusz
Mirowski Julian
Ryszkowski Stanisław
Tarasek Krzysztof
wolf ula
wolf łukasz
Żołędowski Radosław

 

WARSZTATY DZIENNIKARSKIE - REDAKCJA KORNISZONA - LISTA PRZYJĘTYCH

Nazwisko Imię
Kulesza Agnieszka
Rosiak Mateusz
wolf franciszek

 

SEKCJA GRAFIKI KOMPUTEROWEJ - LISTA PRZYJĘTYCH - 10 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bankiewicz Michalina
Bielak Szymon
Górny Łukasz
Kotański Igor
Kraśnicka Joanna
Kraśnicka Katarzyna
Krzyszycha Emma
Rogowska OLga
Sinołęcka Wiktoria
SIWEK MARCELINA
Strachota Dominika
Strzeszyński Jan
wolf franciszek
Zawadzki Jakub
Żebrowska

Aleksandra

 

KLUB MULTIMEDIALNY - LISTA PRZYJĘTYCH - 11 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bielak Szymon
Goldstein Irena
Krasoń Magdalena
Łechtański Jakub
Podgórska Marta
Sinołęcki Tadeusz
STAWSKI MATEUSZ
Strzeszyński Jan
Szóstak Szymon
Żebrowska Magdalena

 

KLUB MULTIMEDIALNY - LISTA REZERWOWA

Nazwisko Imię
Krupnik Zuzanna
Kudlak Zofia
Mirecka Otylia
Żydok Ignacy

 

WOLONTARIAT MŁODZIEŻOWY - LISTA PRZYJĘTYCH - 20 WOLNYCH MIEJSC

Nazwisko Imię
Bielecki Łukasz
Kulesza Agnieszka
Lewenda Arletta
Rosiak Mateusz