Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

Oferta programowa MDK na rok szkolny 2020/2021

  • Opublikowano: wtorek, 01, Września 2020 07:43
  • Odsłony: 15310

100 MDK Ochota roll up

Oferta programowa Młodzieżowego Domu Kultury na rok szkolny 2020/2020 obejmuje zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne, muzyczne, sportowe, komputerowe, warsztatowe, klubowe, przedszkolne, dziennikarskie.

Sekcje taneczne oferują naukę różnorodnych stylów tańca dla różnych grup wiekowych oraz wspólne tworzenie choreografii i występy w zespołach tanecznych, a także zajęcia baletowe na różnych poziomach zaawansowania. W placówce działa też od lat liczna formacja musicalowa, która corocznie tworzy i wielokrotnie wystawia dziecięce widowisko muzyczne, cieszące się niezmiennie wielkim uznaniem widowni.

W sekcjach plastycznych MDK młodzi artyści zgłębiają tajniki różnych, także niekonwencjonalnych technik (malarstwo, rysunek, batik, malowanie na jedwabiu, filcowanie, maski gipsowe, projektowanie biżuterii i innych gadżetów artystycznych i in.).

Grupy teatralne Teatrzyk malucha, DEMO STARTER, DEMO oferują doskonalenie warsztatu scenicznego, otwarcie i uwrażliwienie na kontakt z partnerem i grupą, a przede wszystkim pracę nad spektaklami teatralnymi – wszystko to poprzez praktyczne ćwiczenia i dobrą zabawę.

Sekcje muzyczne oferują naukę gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych, gitarze i bębnach djembe oraz rozwijanie umiejętności wokalnych w dziecięcym zespole „Przednutka”, Młodzieżowym Studiu Piosenki oraz Wokalnej Grupie Reprezentacyjnej.

W nowocześnie wyposażonej pracowni komputerowej prowadzone są zajęcia multimedialne, laboratorium komputerowe z elementami robotyki, programowania oraz grafika komputerowa.

Na zajęciach dziennikarskich wychowankowie sami tworzą i wydają znane w dzielnicy i Warszawie czasopismo – Niezależny Miesięcznik Młodzieży w Każdym Wieku „Korniszon”.

Sekcje sportowe obejmują zajęcia samoobrony z elementami sportów walki, tenis stołowy, gry zespołowe oraz imprezy sportowo-rekreacyjne.

Najmłodszym proponujemy codzienne zajęcia ogólnorozwojowe, manualne i artystyczne w Klubie „Puchatek” oraz Akademię Taneczną Malucha, Kreatywne „Figle migle” i nowe zajęcia Kodowanie dla malucha.

Grupom szkolnym oferujemy warsztaty profilaktycznorozwojowe i artystyczne, w których corocznie uczestniczy wiele szkół z terenu dzielnicy i Warszawy.

 

 

POBIERZ PDF

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867