Nowy numer miesięcznika Korniszon

Z ogromną radością i dumą oddajemy w Państwa ręce publikację, stanowiącą podsumowanie projektu, realizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” we współpracy z XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Warszawie, dofinansowany przez Biuro Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy w ramach programu PEgaz – Pozaszkolna Edukacja w Warszawie. Jak sugeruje już sam tytuł, „Mam tak samo jak ty miasto moje... – Warszawa narodów (interdyscyplinarny projekt edukacji międzykulturowej)”, projekt dotyczył współistnienia różnych kultur i narodów w Warszawie w przeszłości i obecnie.
Publikacja została wydana dzięki wsparciu finansowemu Blue City - DZIĘKUJEMY! Życzymy wszystkim miłej lektury!
Numer w całości dostępny tu http://www.mdkochota.edu.pl/.../galerie/category/282-nr-106 a już niebawem również w wersji tradycyjnej do odebrania w MDK.