Pełen atrakcji i ciekawych wydarzeń weekend 10-11.06

Drodzy Mieszkańcy na Ochocie szykuje się fantastyczny, pełen atrakcji i ciekawych wydarzeń weekend! Śpieszymy z życzliwą rozpiską:
👉 już jutro - 10 czerwca w godz. 15.00-17.00 na Placu Baśniowym obędzie się piknik – „Powitanie lata - święto rodziny”. Na naszym przyjaznym placu zaroi się od stoisk animacyjnych, edukacyjnych, kulinarnych i występów scenicznych. My zapraszamy bardzo gorąco do odwiedzenia naszej strefy pod naszą drugą siedzibą Baśniowym MDK „Ochota”
Sobota - 11 czerwca to aż dwa wydarzenia!‼️
👉 w Parku Szczęśliwickim w godz. 12.00-20.00 odbędzie się event „Ochota na Dolny Śląsk”. Przez cały dzień będą się odbywały prezentacje, warsztaty promujące turystykę, sport i kulturę
Dolnego Śląska. Dodatkowo kiermasze, stoiska degustacyjne, quizy i konkursy z nagrodami, a na scenie wystąpią fantastyczni Artyści w tym nasi wychowankowie.
👉 natomiast w Parku Zachodnim odbędą się „STALOWE ZAWODY 2022 by Hutnik – Ochota”, start o godz. 11.00 (wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy).
Zawody typu crossfit to doskonała okazją do promocji sportu oraz integracji lokalnej społeczności. Crossfit buduje i rozwija wydolność, wytrzymałość, siłę, moc, szybkość i koordynację. Crossfit łączy w sobie kwintesencję sportów siłowych (podnoszenie ciężarów), a także gimnastyki (podciągnięcia i wsparcia siłowe na drążkach) i sportów wytrzymałościowych.
Zawody mogą stanowić doskonałą formą przygotowań także do innych sportów jak biegi przeszkodowe, kulturystyka, itp.
Zawodnicy będą startować co kilka minut. O kolejności startu decyduje kolejność zgłoszeń. O zadaniach do wykonania zawodnicy dowiedzą się od organizatorów przed startem. Zadania będą konstruowane z klasycznych zestawów wchodzących w skład treningu crossfit.
UDZIAŁ W ZAWODACH JEST BEZPŁATNY  |  OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: link do zapisów
PROGRAM: