Piknik "Święto Rodziny"

2 czerwca 2023r., kolejny raz spotkamy się na Placu Baśniowym, by wspólnie obchodzić Dzień Dziecka, niedawny Dzień Matki i czerwcowy Dzień Ojca. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na obchody Święta Rodziny na Placu Baśniowym. Na wszystkich czekają gry, zabawy, atrakcyjne występy artystyczne, konkursy z nagrodami i poczęstunek. Wydarzeniu organizowanemu przez Centrum Wsparcia „Moja Rodzina”, patronuje Burmistrz Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy p. Dorota Stegienka. Piknik finansuje Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy i Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.
Partnerami imprezy są: Młodzieżowy Dom Kultury Ochota, Komenda Rejonowa Policji Warszawa III, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Ochota, The Cuban Place, Foodsharing Warszawa i Hufiec ZHP Warszawa Ochota.
Serdecznie zapraszamy!