Nocny Dzień Dziecka: Moc Żywiołów

W ten jeden dzień w roku Park Szczęśliwicki wypełni się pięcioma żywiołami: ziemią 🌿, ogniem 🔥, wodą 💦, powietrzem 💨 i… dziećmi! 👶 👧
To na nie czekają wyjątkowe nocne przeżycia! Ta noc skrywa moc atrakcji dla młodszych i starszych dzieci - pokazy cyrkowe i taneczne, animacje i warsztaty, ogromne bańki, świetliste ryby, ognista kaskaderka i szczudlarze, powietrzna zjeżdżalnia i kino plenerowe, jazzowa dobranocka dla najmłodszych, a to wszystko splecione gigantycznymi roślinami, które magicznie ożyły i szykują się do tańca! 🌳🌿🎋 Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrzyni Dzielnicy Ochota Dorota Stegienka.
Jeśli chcecie ich wszystkich spotkać, tej nocy nie wolno spać! Bierzcie latarki i chodźcie na Nocny Dzień Dziecka ✨🔦
PROGRAM:
18:00-20:00
warsztaty i animacje | eksplozja kolorów
20:00-21:30
pokazy cyrkowe Fundacji Sztukmistrze | pokazy Grupy Tańca Irlandzkiego Treblers oraz tancerzy breakdance z OKO
21:15-21:45
Jazz dla dzieci - Cztery Żywioły Jazzu (3+)
21:30-21:50
kino plenerowe „Skafander Klingerta” (9+)
21:50-22:45
„Pędy” - spektakl plenerowy Teatru Sztuka Ciała