Nowe zajęcia w roku szkolnym 2022/2023

Serdecznie zapraszamy na nowe zajęcia do MDK "Ochota". Od 01 września 2022 planujemy stworzyć nowe sekcje, tj.: Szachy; Gry planszowe; DIY – Zrób To Sam; Recyklingowe eko-cuda; Makrama i tkactwo; Artystyczny ciuszek (kreatywne przeróbki); Język angielski dla różnych grup wiekowych (w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i matury); Zajęcia filmowe; Zajęcia z projektowania stron internetowych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z sekretariatem pod nr tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00-18:00) lub droga elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..