XVII Rodzinny Piknik Integracyjny – spotkajmy się na Szczęśliwicach!

W sobotę 14 września w godz. od 11.00 do 17.00 w parku Szczęśliwickim już po raz siedemnasty odbędzie się „Rodzinny Piknik Integracyjny” i „XI Targi Organizacji Pozarządowych”.
To znakomita okazja do zabawy, nawiązania kontaktów i współpracy pomiędzy przedstawicielami różnych instytucji, placówek, fundacji i stowarzyszeń działających na terenie Ochoty. Oprócz ciepłych sąsiedzkich uśmiechów można będzie tu także wymienić się informacjami, podzielić zasobami, pomysłami i dobrem. Podczas sobotniego pikniku w parku Szczęśliwickim zaprezentuje swoją działalność blisko 50 podmiotów, w tym konsorcjum organizacji pozarządowych „Razem z Ochotą II” budujące Lokalny System Wsparcia dla dzieci w wieku 6-18 lat oraz ich rodzin.

Po raz pierwszy park zostanie podzielony na wzajemnie przenikające się strefy: edukacji i zabawy, sportu, zdrowia i ekologii, kultury i sztuki oraz strefę seniora. Na plenerowej scenie odbędą się występy artystyczne, warsztaty perkusyjne, pokazy sztuk walki, zumby i tańca indyjskiego. Przewidujemy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi, seniorów i młodzieży. Na terenie parku odbędzie się gra terenowa i Ochockie Igrzyska Rodzinne. Maluchy zapraszamy do zabawy na dmuchańcach, a dorosłych do odwiedzenia miasteczka zdrowia i skorzystania z porad specjalistów. W naszej kawiarence będzie można skosztować pysznej kawy.

Może przyjdziesz do parku z własnym kubkiem? Bądź EKO. My będziemy:)

Zaprasza Burmistrz Dzielnicy Ochota – Katarzyna Łęgiewicz.

ZAPRASZAMY!

Sobota, 14 września od godz. 11.00.

Tego dnia bądźmy wszyscy RAZEM i z OCHOTĄ.

Wspólnie zadbajmy o nasz park Szczęśliwicki.

Wstęp wolny!