Dzień rodzinki w MDK "Ochota" - 25 maja godz. 15.00-18.00

Drodzy Rodzice i Kochani Wychowankowie!
Przełom maja i czerwca to wiele okazji do wspólnego świętowania i celebrowania najpiękniejszych rodzinnych chwil! Za nami Dzień Rodziny, przed Dzień Mamy, Taty i Dziecka! My te wszystkie radosne dni łączymy, bo Razem jesteście dla nas tak samo ważni. Bardzo cieszymy się, że możemy ponownie spotkać się i zaprosić Was na moc atrakcji i fantastycznych artystycznych przeżyć w ramach Dnia Rodzinki w MDK „Ochota”! Prosimy wpisywać datę do kalendarzy - czekamy na Was w naszej wewnętrzno-zewnętrznej przestrzeni już 25 maja w godz. 15.00-18.00! Nie możemy się doczekać Waszej obecności, także przybywajcie tłumnie!

Pst! Pst! Wspólne wydarzenie będzie też świetną okazją do spotkania się z naszymi nauczycielami, dopytania o szczegóły rekrutacji czy interesujące Was zajęcia z naszej oferty programowej. Będziecie mogli zobaczyć nas w działaniu i to jak wiele radości i energii daje nam praca z dziećmi i młodzieżą!