Aktualizacja harmonogramu rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo 15 maja o godzinie 12.00 pod adresem: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl został uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do placówek wychowania pozaszkolnego, w tym do Młodzieżowego Domu Kultury "Ochota". Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego oraz aktualnym harmonogramem rekrutacji na rok szkolny 2020/2021. Z powodu sytuacji epidemicznej został wydłużony czas badań uzdolnień kierunkowych (od 4 do 24 czerwca), 26 czerwca o godz. 12.00 zostanie opublikowana lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów.

W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z sekretariatem (tel. 22-8222895, 22-4033725) bądź poprzez pocztę e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

DJ-MediaTools album Module Menu Contact Tc Shortcodes Article Image Page Break Read More Status Category * Featured Yes No Access Language Tags Type or select some options Version Note Joomla! 3.8.5 — © 2020 MDKOchota View Site0Visitors1Administrator0MessagesLog out