Nie jest najważniejsze, abyś był lepszy od innych. Ważne jest, abyś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego.
Mahatma Ghandi

 

KALENDARZ WYDARZEN

loader

Znajdź nas na Facebooku!

Wznowienie działalności MDK "Ochota"

Szanowni Państwo,  od 18 maja wznawiają działalność placówki pozaszkolne, zatem wychowankowie MDK mogą już brać udział w zajęciach stacjonarnych w Młodzieżowym Domu Kultury. Cieszymy się bardzo, że będziemy mogli znowu się z nimi spotkać.

Jednak w związku z koniecznością zadbania o bezpieczny pobyt Waszych dzieci w placówce i wprowadzenia (Do pobrania - zasad bezpieczeństwa epidemicznego), tygodniowy plan zajęć z MDK „Ochota” zostaje tymczasowo zmieniony, tak aby w maksymalnym stopniu wyjść naprzeciw Państwa i dzieci potrzebom, a zarazem umożliwić wszystkim chętnym korzystanie z zajęć pomimo ograniczeń liczebności grup i innych koniecznych obostrzeń.

W załączonym poniżej planie tygodniowym (Do pobrania - plan tygodniowy w pdf'ie) zamieszczona jest informacja o maksymalnej liczbie osób, jaka zgodnie z wytycznymi MEN i GIS może jednocześnie przebywać w danej sali. Grupy zajęciowe będą dużo mniejsze, dlatego konieczne będą zapisy na dane zajęcia w każdym kolejnym terminie. Jeżeli liczba zapisanych chętnych będzie przekraczać możliwą liczebność grupy, będziemy musieli zapraszać dzieci na zajęcia rotacyjnie, tak, żeby każdy chętny mógł wziąć w nich udział. Chęć udziału należy zgłaszać bezpośrednio do każdego nauczyciela prowadzącego zajęcia – do godziny 12.00 w dniu poprzedzającym zajęcia (Do pobrania - lista kontaktów do nauczycieli).

Jednocześnie uruchamiamy w rozszerzonym zakresie zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w Klubie X, na które mogą się zapisywać wszyscy wychowankowie MDK, nie tylko zapisani do klubu w tym roku szkolnym. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, mamy gotowość do dalszego rozszerzania czasu zajęć opiekuńczych, także w godzinach przedpołudniowych, będziemy też zapewne modyfikować grafik tygodniowy, zależnie od sytuacji, zapotrzebowania na poszczególne zajęcia i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

Część zajęć nadal będzie odbywać się online, tak aby dzieci, które nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, pozostały w twórczym kontakcie ze swoimi instruktorami. Trwa też nadal Wirtualny Przegląd Kreatywnej Twórczości Wszelakiej „Zaczaruj codzienność”.

W załączeniu przesyłamy obowiązujące w MDK zasady bezpieczeństwa epidemicznego (do pobrania). Będziemy Państwa prosić o podpisywanie w placówce zgody na ich stosowanie. Wszystkie te, czasem pewnie uciążliwe zasady wprowadzamy, aby maksymalnie chronić Wasze (i nasze!) dzieci oraz pracowników MDK.

Serdecznie zapraszamy tych, co mogą i chcą spotkać się z nami w MDK'u, a pozostałych do kontaktu elektronicznego z nauczycielami.Pozdrawiamy i do zobaczenia!

WARSZTATY
DLA SZKÓŁ
Jest to oferta warsztatów profilaktycznych MDK Ochota dla zorganizowanych grup szkolnych.
MUSICAL
GRUPA DREAM TEAM
Formacja Musicalowa Dream Team corocznie tworzy musical o charakterze profilaktycznym.
KONCERTY
WOKALNA GRUPA REPREZENTACYJNA
EDUKACYJNE KONCERTY TEMATYCZNE
PROJEKTY MIEDZYNARODOWE
ERASMUS+
OBOZY
PROFILAKTYCZNO-ARTYSTYCZNE
SAMORZĄD
I WOLONTARIAT

Polecamy

showMiasto Stołeczne Warszawa
http://www.um.warszawa.pl

showUrząd Dzielnicy Ochota
http://www.urzadochota.waw.pl

show Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii
http://www.ptzn.org.pl

show Oddział Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Warszawie
http://www.ptzn-waw.org

KONTAKT

Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"

ul. Rokosowska 10, 02-348 Warszawa

tel: 22 822 28 95 (godz: 9:00 - 17:00)
kom: 696 112 560 (godz: 9:00 - 17:00)

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REGON: 000959317
NIP: 526-25-90-867